پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

معرفی دستگاه های لاغری

امروزه با پیشرفت فناوری روش های کمکی و غیرتهاجمی زیادی برای کمک به کاهش وزن و کاهش سایز و شکل دهنده ی بدن ایجاد شده است. این روش ها چربی های مورد نظر شما در بدن را هدف قرار داده بنابراین می توان به طور انتخابی آنها را حذف کرد.

لیزر کم توان:

اساساً، این فناوری از لحاظ نظری با استفاده از لیزر 635 نانومتری برای ایجاد یک سوراخ در سلول چربی کار می کند و در نهایت باعث تخلیه آن می شود. سپس ، چربی ها یا چاقی توسط جریان طبیعی بدن منتقل شده و دفع می شوند . ماشین آلات رایج با این فناوری به عنوان i-Lipo یا Zerona شناخته می شوند.

امواج صوتی متمرکز:

در این روش ، امواج صوتی مستقیماً بر روی لایه چربی متمرکز می شوند که به موجب آن این امواج به سلول های چربی (سلول های چاقی) حمله می کنند و آنها را گرم می کنند و سپس در نهایت می میرند. از آنجا که امواج صوتی فقط برای از بین بردن چربی موثر هستند ، هیچ آسیبی به بافت اطراف آن وارد نمی شود و محتوای سلول های چربی توسط جریان لنفاوی طبیعی بدن منتقل می شود. برخی از ماشین های رایج با این نوع فناوری به عنوان Accent Ultra ، UltraShapeیاMedContourیاLiposonix شناخته می شوند. همچنین می توانید از راهنمای ساده کاهش وزن ما ، نکات مربوط به کاهش وزن را امتحان کنید.

فرکانس رادیویی:

در اینجا ، انرژی فرکانس رادیویی خاصی باعث گرم شدن عمیق و کنترل شده ی چربی مورد هدف می شود و در عین حال بافت را سفت می کند ، تلفیق کلاژن را افزایش می دهد و گردش خون را بهبود می بخشد. این عمل در نهایت در یک زمان سه فایده دارد: کم کردن اینچ ، کاهش سلولیت و سفت شدن پوست. برخی از ماشین های رایج با این نوع فناوری شامل Accent Ultra ، Thermage یا Exilis هستند.

ترکیب فرکانس رادیویی و امواج صوتی:

روند ترکیبی از فناوری ها ، این روزها ، برای بهبود تصاعدی نتایج حاصل از درمان های کانتور بدن است. همانطور که در بالا بحث شد ، امواج صوتی و فرکانس رادیویی بیشترین فناوری های مورد مطالعه و آزمایش شده برای کانتورینگ بدن هستند و وقتی با هم ترکیب شوند، چربی و افت اینچ را افزایش داده و در عین حال سلولیت و پوست شل را نیز بهبود می بخشند. دستگاهی که هر دو را در خود جای داده است Accent Ultra نام دارد.

M


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
امگا 3 و تاثیراتش بر روی برنج کته یا آبکشخشکی دهانرژیم شوکسطح ویتامین دی بدنت رو برمهمترین علل چاقی شکمیسوابق تحصیلی و علمیچه کسانی نیاز به مولتی ویهر آنچه درباره رشد قد بایایا میتوان چاقی خود را بهدلیل گرسنگی بیش از حدرژیم غذایی DASHفقر آهنشکر قهوه ایمکمل های مناسب برای رشد قچه کسانی به افزایش وزن نییائسگی را راحت طی کناختلال عصبی خوری چیست؟تفاوت های رژیم فستیگ و رودلایل چاقی کودکانرژیم غذایی ورزشکارانفلفل و لاغریصبحانه و فواید آنمکمل های چربی سوز و عوارضنوع پخت چقد بر روی کالری کلیه ی سنگ ساز و تغذیهاختلالات هورمونی در خانمتفاوت کربوهیدرات ساده و دلایل رها کردن رژیمرژیم غذایی سندروم شوگرنفواید شیر مادرعلل چاقی شکمینیاز ورزشکاران به مکمل هکم آبی در ماه رمضاناز چه زمانی به برنامه غذاتوصیه های غذایی در کیست تدیابت و تغذیهراه های افزایش اشتهاعلل ایجاد سلولیت و راه هامضرات مصرف گوجه سبزنکات مهم روزه داریکمبود ویتامین دی و چاقیاسترس و چاقیتوصیه هایی جهت افزایش وزدیر خوابیدن و چاقیراه های تامین آب مورد نیالاغری با دمنوش؟ آره یا نهعمل اسلیو برای چه کسانی لمعرفی دستگاه های لاغرینکات تغذیه ای بعد از جراحاصلاح سبک زندگی به چه معنتغذیه مادر و آلرژی شیرخودانه چیاراه های جلوگیری از لاغری لاغری با دارو ممنوععوامل تشدید کننده میگرننفخ معده و گاز روده از چه نکات تغذیه ای در مصرف کورکالری خوراکی های معروف ماصول صحیح اندازگیری وزنتغذیه و فاویسمدانه چیا و لاغریراهکارهایی برای رفع پف صلاغری در طی شیردهیعوارض مصرف بیش از حد کافئنقرس و پرهیز های غذاییچاقی و هورمون های جنسیکاهش وزن مهمتر است یا کاهبه اندازه کافی آب بنوشیدتغذیه و فشار خوندارودرمانی یا رژیم درمانرابطه آب خوردن و لاغریمقایسه نوشابه رژیمی و نوعوارض رژیم های کم کالرینقش تغذیه در آلزایمزنان سفید یا نان سبوس دارکاهش وزن پایداربهترین ورزش ها برای کاهش تغذیه و میگرندر طی روز چه مقدار قند و شرابطه سرعت غذا خوردن و چامقدار مورد نیاز آب روزانغذاهای کاهنده اشتهانقش دتاکس واتر در لاغریچرا همیشه گرسنه ام؟گلوتن و بیماری سلیاکپیاده رویی و چربی سوزیبهترین ورزش هابرای لاغریتغذیه و پوستدستور پخت نان کتوزمان مصرف مکمل ها و راه همقدار مجاز کاهش وزن طی یکنمونه ی رژیم ماه رمضانچرا هرچی ورزش می کنم لاغرپروبیوتیک چیست؟بهترین رژیم کدام است؟تغذیه و بارداریزرده تخم مرغ رو بخورم یا منابع امگا 3نمونه رژیم شوک سه روزهچرا بدن کم آب می شود ؟آیا مصرف میوه در رژیم آزابهترین زمان مصرف ویتامینتغذیه و ریزش موروغن زیتون فرابکر یا تصفسلیاک چیست؟منابع غذایی آهن را به سبدچند نکته کاربردی برای لاچرا دچار چاقی شکمی هستم؟آب خوردن و لاغریبی اشتهاییتغذیه در آلودگی هوارژیم های بسیار کم کالریسیروز کبدی چیستمنابع غذایی حاوی آهنچه نوع لاغری ای مناسب استآشنایی با پروبیوتیکبی اشتهایی عصبی و راهکارتغذیه در زمان اسهالرژیم های تک خوریساقه طلایی و لاغریمنابع غذایی سرشار از امگچه هورمون هایی باعث میشه همه چیز درباره ی روغن کنجافراط در مصرف زولبیا بامبی عارضه ترین رژیم لاغریخنک کننده ای برای تابستارژیم سیب زمینیسبوس برنج و مزایای آنمنابع غذایی غنی از کلسیمچه ویتامینی در زمان روزه همه چیز درباره افزایش وزدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو