پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

چرا هرچی ورزش می کنم لاغر نمی شم

همه ی ما باور داریم که باید ورزش لاغرمان کند ولی به این فکر نمی کنیم که آیا ورزش به تنهایی هم این قابلیت را دارد یا حتما باید همراه با رژیم غذایی باشد. اگر این سوال برای شما هم پیش آمده و فکر می کنید قرار است فقط با ورزش لاغر شوید، سخت در اشتباهید. برخی از افراد ورزش های سنگین میکنند و کالری سوزی روز را می سوزانند اما بعد از ورزش دلی از عزا در می آورند و همه ی کالری سوخته شده را به بدن می رسانند. با انجام این کار در بهترین حالت وزن خود را ثابت نگه می دارند و در بدترین حالت دچار اضافه وزن هم می شوند. بنابر این اگر قرار است تغییرات مثبت را در بدن شاهد باشیم، حتما باید سبک زندگی خود را همراه ورزش و رژیم اصلاح کنیم، نه با ورزش به تنهایی.

اگر بخواهم مثالی در این باب بزنم می توان به فردی اشاره کرد که 1000 کالری در روز با ورزش می سوزاند اما در آنطرف قضیه بعد از ورزش ، 1400 کالری در روز مصرف می کند. پس عملا تغییر مثبت در این بدن شاهد نیستیم.

بنابراین اصلاح سبک زندگی با هر دوی اینها یعنی رژیم غذایی و ورزش اتفاق می افتد.

p


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تغذیه در آلودگی هواعوارض مصرف بیش از حد کافئکاهش وزن مهمتر است یا کادلایل رها کردن رژیملاغری با دارو ممنوعگلوتن و بیماری سلیاکدانه چیالاغری در طی شیردهیپیاده رویی و چربی سوزیدارودرمانی یا رژیم درمانمقایسه نوشابه رژیمی و نوپروبیوتیک چیست؟در طی روز چه مقدار قند و شمقدار مجاز کاهش وزن طی یکآیا مصرف میوه در رژیم آزاآب خوردن و لاغریروغن زیتون فرابکر یا تصفچند نکته کاربردی برای لاامگا 3 و تاثیراتش بر روی راه های افزایش اشتهاسوابق تحصیلی و علمیچه نوع لاغری ای مناسب استاختلالات هورمونی در خانمراه های جلوگیری از لاغری نوع پخت چقد بر روی کالری از چه زمانی به برنامه غذارابطه آب خوردن و لاغرینان سفید یا نان سبوس داراصول صحیح اندازگیری وزنرابطه سرعت غذا خوردن و چاچرا هرچی ورزش می کنم لاغربهترین رژیم کدام است؟ساقه طلایی و لاغریچرا دچار چاقی شکمی هستم؟بهترین زمان مصرف ویتامینسبوس برنج و مزایای آنبرنج کته یا آبکشسطح ویتامین دی بدنت رو بهمه چیز درباره افزایش وزشکر قهوه ایهر آنچه درباره رشد قد بایتفاوت کربوهیدرات ساده و عمل اسلیو برای چه کسانی لدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو