پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

ساقه طلایی و لاغری

این روز ها همه ی افرادی که میخواهند کاهش وزن داشته باشند، به دنبال خوراکی هایی می گردند که خاصیت سیر کنندگی در طولانی مدت دارد بدون اینکه به کالری دریافتی و ترکیبات آن توجهی داشته باشند. در واقع همه ی ما در این تصور هستیم که حتما هر چیزی که سبوس دار باشد حتما قرار است ما را لاغر کند. درصورتیکه اصولا خوراکی های سبوس دار کالری بالاتر دارند اما خب مقدار کمتری از آن سیر کنندگی دارد. ساقه طلایی یکی از همین خوراکی ها و میان وعده هاست. ما همگی تصور میکنیم بیسکوسست ساقه طلایی رژیمی است و وجود آن در رزیم ما بدون مشکل است، اما اگر کمی به جدول ارزش های غذایی آن دقت کنیم متوجه می شویم، کالری آن به نسبت بالا و از آرد سفید و شکر سفید در ترکیبات آن استفاده شده است.

بنابراین برای کاهش وزن علاوه بر خاصیت سیر کنندگی ، باید به کالری و جدول ترکیبات غذایی آن وعده ای که می خواهد مصرف شود دقت شود چرا که برخی از ترکیبات حتی می تواند باعث استپ وزنی شود.

p


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لاغری با دارو ممنوعگلوتن و بیماری سلیاکدانه چیالاغری در طی شیردهیپیاده رویی و چربی سوزیدارودرمانی یا رژیم درمانمقایسه نوشابه رژیمی و نوپروبیوتیک چیست؟در طی روز چه مقدار قند و شمقدار مجاز کاهش وزن طی یکآیا مصرف میوه در رژیم آزاآب خوردن و لاغریروغن زیتون فرابکر یا تصفچند نکته کاربردی برای لاامگا 3 و تاثیراتش بر روی راه های افزایش اشتهاسوابق تحصیلی و علمیچه نوع لاغری ای مناسب استاختلالات هورمونی در خانمراه های جلوگیری از لاغری نوع پخت چقد بر روی کالری از چه زمانی به برنامه غذارابطه آب خوردن و لاغرینان سفید یا نان سبوس داراصول صحیح اندازگیری وزنرابطه سرعت غذا خوردن و چاچرا هرچی ورزش می کنم لاغربهترین رژیم کدام است؟ساقه طلایی و لاغریچرا دچار چاقی شکمی هستم؟بهترین زمان مصرف ویتامینسبوس برنج و مزایای آنبرنج کته یا آبکشسطح ویتامین دی بدنت رو بهمه چیز درباره افزایش وزشکر قهوه ایهر آنچه درباره رشد قد بایتفاوت کربوهیدرات ساده و عمل اسلیو برای چه کسانی لتغذیه در آلودگی هواعوارض مصرف بیش از حد کافئکاهش وزن مهمتر است یا کادلایل رها کردن رژیمدستگاه های لاغرییادداشت هااخبارخاطراتمقالاتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو