پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

عمل اسلیو برای چه کسانی لازم است؟

بیشتر چاقی ها به علت سبک زندگی نادرست افراد اتفاق می افتد. تغذیه نادرست و عدم فعالیت و زندگی ماشینی از دلایل عمده چاقی و اضافه وزن افراد است. به همین علت تصحیح الگوی تغذیه ای و تحرک بیشتر از اولین راه های درمان و کاهش وزن خواهد بود.

گروهی از افراد هستند که در قدم اول، آخرین راه را انتخاب مبکنن و در همان مرحله اول به سراغ عمل های لاغری میروند که این کار به شدت غلط بوده زیرا تا وقتی که الگوی زندگی فرد تغییر نکند و عادت های نادرست اصلاح نشود حتی پس از عمل نیز چاقی و افزایش وزن رخ داده و گاهی حتی بیشتر از وزن کم شده طی عمل برخواهد گشت.

قدم اول برای کاهش وزن رژیم اصولی و ورزش است. اگر این روش ها را انجام دادید و به نتیجه نرسیدید و اگر BMI یا شاخص توده ی بدنی بالای 40 یا بالای 35 همراه با بیماری مزمن دارید، میتوانید به عمل لاغری فکر کنید. اما باز هم نظر متخصص تغذیه و جراح شرط عمل است.

m


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیچند نکته کاربردی برای لاامگا 3 و تاثیراتش بر روی راه های افزایش اشتهاچه نوع لاغری ای مناسب استاختلالات هورمونی در خانمراه های جلوگیری از لاغری نوع پخت چقد بر روی کالری از چه زمانی به برنامه غذارابطه آب خوردن و لاغرینان سفید یا نان سبوس داراصول صحیح اندازگیری وزنرابطه سرعت غذا خوردن و چاچرا هرچی ورزش می کنم لاغربهترین رژیم کدام است؟ساقه طلایی و لاغریسبوس برنج و مزایای آنچرا دچار چاقی شکمی هستم؟بهترین زمان مصرف ویتامینسطح ویتامین دی بدنت رو ببرنج کته یا آبکششکر قهوه ایهمه چیز درباره افزایش وزعمل اسلیو برای چه کسانی لهر آنچه درباره رشد قد بایتفاوت کربوهیدرات ساده و عوارض مصرف بیش از حد کافئتغذیه در آلودگی هواکاهش وزن مهمتر است یا کادلایل رها کردن رژیملاغری با دارو ممنوعگلوتن و بیماری سلیاکدانه چیالاغری در طی شیردهیپیاده رویی و چربی سوزیدارودرمانی یا رژیم درمانمقایسه نوشابه رژیمی و نوپروبیوتیک چیست؟در طی روز چه مقدار قند و شمقدار مجاز کاهش وزن طی یکآیا مصرف میوه در رژیم آزاآب خوردن و لاغریروغن زیتون فرابکر یا تصفدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو