پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

تئوری قورباغه ای در کاهش وزن و لاغری

رژیم لاغری و چاقی

اگر فردا صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که بیست کیلو چاق شده اید نگران نمی شوید؟. البته که می شوید!. سراسیمه به بیمارستان تلفن میزنید : الو اورژانس . کمک. کمک . کمک . من چاق شده ام.!.اما اگر همین اتفاق به تدریج رخ دهد یک کیلو این ماه یک کیلو ماه اینده و... ایا باز هم همین عکس العمل را نشان می دهید؟.نه با بی خیالی از کنارش می گذرید

اگریک قورباغه ی تیز هوش و شاد را بردارید و داخل یک ظرف اب جوش بیندازید قورباغه چه کار می کند؟بیرون می پرد! در واقع قورباغه فورا به این نتیجه می رسد که لذتی در کار نیست و باید برود!.حالا اگر همین قورباغه را بردارید و داخل یک ظرف اب سرد بیندازید و بعد ظرف را روی اجاق بگذارید و به تدریج به ان حرارت دهید قورباغه چه کار می کند؟ استراحت می کند....چند دقیقه ی بعد به خودش می گوید: ظاهرا اب گرم شده است و تا چشم به هم بزنید یک قورباغه ی اب پز اماده است.

زندگی به تدریج اتفاق می افتد. ما هم می توانیم مثل قورباغه ی داستانمان ابلهی کنیم و وقت را از دست بدهیم وناگهان ببینیم که کار از کار گذشته است. همه ی ما باید نسبت به جریانات زندگی مان اگاه و بیدارباشیم.برای کسانی که ورشکسته می شوند اضافه وزن می اورند یا طلاق می گیرند یا اخر ترم مشروط می شوند! این حوادث یک باره اتفاق نمی افتد یک ذره امروز یک ذره فردا و سر انجام یک روز هم انفجار! و سپس می پرسیم : چرا این اتفاق افتاد؟

زندگی ماهیت انبار شوندگی دارد. هر اتفاقی به اتفاق دیگر افزوده می شود مثل قطره های اب که صخره های سنگی را می فرساید. اصل قورباغه ایی به ما هشدار می دهد که مراقب تمایلات خود باشیم!.

کاهش وزن همین طور است. اگر از اندام خود رضایت ندارید و می خواهید کاهش وزن داشته باشید اصل قورباغه ای را در نظر بگیرید. حتی اگر کاهش وزن به سلامتی شما کمک می کند ولی نباید یک باره صورت پذیرد. کاهش وزن هرچه به مرور و تدریجی اتفاق بیفتد احتمال برگشت به وزن اولیه کم می شود.

به یاد داشته باشید شما به تدریج چاق شده اید و باید به تدریج نیز کاهش وزن داشته باشید. هیچ راه معجزه اسایی برای لاغر شدن وجود ندارد و رژیمی که اکسیر زندگی باشد هنوز ابداع نشده! بنابر این ما فارغ از معجزه و جادو جمبل و اکسیرات ! به رژیمی احتیاج داریم که بتوانیم یک عمر با ان سر کنیم. انسان ها با هم فرق دارند. مثل هم لباس نمی پوشند سلیقه ها یکی نیست ذائقه ها فرق می کند احتیاجات بدن منحصر به خود فرد است. خصوصیات بدن افراد مختلف متفاوت است از نظر ژنتیکی اختلاف داریم ....بناراین باید روشی انتخاب شود که با شرایط هر فرد جور در بیاید.

نیاز به زمان دارید تا راه درست را که منطبق با شرایط خاص شما باشد را پیدا کنید. باید از روش ازمون و خطا استفاده کرد. منتها باید با اگاهی بیشتر راهی را ازمود که در صورت خطا بودنش کمترین لطمه به جسم و روان وارد شود.

یک شروع خوب گاهی به منزله ی همه ی راه است! بد نیست که شروع مجددی داشته باشید برای ثبات قدم بیشتر در راهی که شروع کرده اید!.

ما در مجموعه ایده آل با استفاده از دستگاههای بادی آنالیز ، بیواسکن ، تست های مخصوص سنجش رفتار خوردن و ولع ، طب سنتی و رژیم های به روز و استاندارد دنیا به شما این امکان را می دهیم تا با بهترین و سریعترین و اصولی ترین روش به وزن مورد نظر خود دست پیدا کنید.


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو