پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

کرایولیپولیز روشی غیر تهاجمی برای کاهش سایز

کرایولپولیز روشی غیر تهاجمی برای کاهش چربی موضعی

این روزها علاوه بر روشهای جراحی بسیاری از افراد مایل هستند با کمترین خطر به لاغری موضعی برسند. در این ترجمه ما سعی بر آن داریم که به روزترین اطلاعات را در خصوص روش کرایولیپولیز در اختیار شما قرار دهیم:

کرایولیپولیز یک تکنیک غیر جراحی برای کاهش چربی موضعی است. با افزایش خطر ابتلا به عوارض ناشی از روش های تهاجمی تر مانند لیپوساکشن، کرایولیپولیز یک روش امیدبخش و غير جراحي برای فرم دهي بدن ميباشد. این مطالعه یک بررسی سیستماتیک از داده های بالینی در دسترس است، با تاکید بر اثر، ایمنی، و عوارض کرایولیپولیز.

19 مطالعه برای بررسی انتخاب شدند. میانگین کاهش در اندازه گیری کولیس در بازه زمانی از ٢٨.٥ درصد به١٤.٦٧درصد است. میانگین کاهش توسط سونوگرافی در بازه زمانی از٢٥.٥ درصد به ١٠.٣درصد است. عدم تغير قابل توجهی در سطوح چربی خون و یا تست های عملکرد کبدی پس از درمان کرایولیپولیز در هر مطالعه شد. فقط عوارض جانبی خفیف، کوتاه مدت، مانند قرمزی، تورم و درد، مورد توجه قرار گرفتند.

کرایولیپولیز یک روش امیدوار کننده برای کاهش چربي هاي موضعي و فرم دهي بدن و ارائه یک جایگزین قانع کننده ای برای لیپوساکشن و دیگر، روش های تهاجمی تر است. این روش به نظر می رسددر کوتاه مدت مطمعن باشد،با عوارض جانبی محدود، و در نتیجه کاهش چربی قابل توجهي در نواحي دازاي چربي موضعي. هنوز معلوم نیست آیا ماساژ دستی پس از درمان با كرايوليپوليز در نواحي اناتوميك كرايوليپوليز شده موثر است يا نه.

اگر چه لیپوساکشن یک گزینه درمانی موثر برای از بین بردن بافت چربی بیش از حد است،اما همچنان یک روش تهاجمی باقی می ماند و حمل خطرات ذاتی همراه با جراحی را داراست.در سال های اخیر، روش های جدیدی ساخته شده اند برای رسیدگی به بدن به فرم ايده ال از دستگاهاي غير تهاجمي با خطرات كمتر استفاده ميشود،این مدالیته در درجه اول از خواص فیزیکی چربی است که آن را از اپیدرم و درم را هدف قرار ميدهد، دستگاه با استفاده از سونوگرافی فرکانس بالا، انرژی فرکانس رادیویی، و نور لیزر دارای پتانسیل برای بهبود بهره وری، به حداقل رساندن عواقب نامطلوب، و کوتاه شدن زمان بهبودی بعد از عمل است.از طریق تخریب حرارتی، تخریب حفره، و یا ایجاد یک سلول چربی غشاء با منافذ موقت، نتیجه نهایی این است که تعداد سلولهای چربی کاهش می یابد، كه منجر به کاهش قابل توجه اندازه گیری از چربی است


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو