پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

رفع چاقی شکم و پهلو


امروزه دسته ی بسیاری از عزیزانی که به کلینیکهای لاغری مراجعه میکنند به دلیل چاقی های موضعی بخصوص در ناحیه ی شکم و پهلو است . شاید کمی غیر قابل باور باشد اما دسته ی زیادی از خانمها با وجود وزن ایده آل ، چاقی شکمی و تجمع چربی در ناحیه ی شکم و پهلوها دارند . اما علت این موضوع چیست؟ و راه حل رفع و کنترل آن به چه صورت است ؟

مهمترین دلیل چاقی های موضعی کم تحرکی و بی تحرکی است . ورزشهای هوازی مثل پیاده روی و درازنشست را باید در برنامه ی روزانه ی خود حداقل به مدت نیم ساعت بگنجانید .نداشتن خواب کافی و زمان برای استراحت شبانه یکی دیگر از دلایل پنهان برای ایجاد چاقی های شکمی است که تحقیقات بسیاری این موضوع را ثابت کرده اند . با تنظیم 7 ساعت خواب شبانه کمک زیادی به تناسب اندام خود خواهید کرد .

در کشورهای در حال توسعه و کشورهایی که هزینه های مواد غذایی پروتیینی بالاتر از سایر مواد غذایی است یکی از معضلاتی که رخ میدهد جایگزین پروتیین مورد نیاز روزانه ، با مواد کربوهیدراتی است . مواد کربوهیدراتی مثل نان و برنج به دلیل سیری زود هنگام و سریع الهضم بودن انتخاب بسیاری از افراد برای پر کردن سفره ی غذایی است در حالیکه این دسته موادد غذایی عامل اصلی و کلیدی چاقی های شکمی هستند . اگر در رژیمهای لاغری حرفه ای و کاهش وزن هستید باید دریافت این دسته خوراکی ها را کمتر کنید و غلات سبوس دار را جایگزین کنید .

چای سبز و دارچین یکی از بهترین نوشیدنی هاییست که برای عصرانه ی رژیمی خود میتوانید تعبیه کنید . در کنار چای از یک قطعه کوچک شکلات تلخ هم میتوانید استفاده کنید . یکی دیگر از روشهای سریع برای کسانیکه به دنبال لاغریهای موضعی هستند استفاده از دستگاهای لاغری غیرتهاجمی مثل کویتیشن ، شاک ویو ، کرایولیپولیز است . این دستگاها بدون جراحی و خون ریزی و به صورت کاملا غیر تهاجمی ، چربیهای موضعی را اب کرده و منجر به کاهش سایز محسوس میشوند .


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو