پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

دمنوش لاغری درست کنید


اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به دنبال کاهش وزن هستید باید بدانید کاهش وزن اصولی باید چندین نکته را در بر داشته باشد . یکی از این نکات افزایش متابولیسم و سوخت ساز بدن است . تا زمانی که ورودی و خروجی بدن شما همخوانی نداشته باشند به هیچ عنوان نمیتوانید به کاهش وزن پایدار دست یابید . اگر مداوم از رژیمهای فوق کم کالری و بدون ورزش استفاده کنید درواقع سوخت و ساز بدن خود را بالا نبرده اید و همین امرباعث میشود بعد از گذشت یک مدت وزن شما ثابت شده و حتی دیگر کم تر نشود . حتی در مواردی بعد ازرهایی از رژیم وزن به عدد قبل برمیگردد و علت این موضوع همان عدم کنترل و افزایش سوخت و ساز بدن است .

یک دمنوش برای بالا بردن سوخت و سازکه خودتان در منزل بتوانیدآماده کنید رادر اینجا معرفی میکنیم .موادلازم برای این دمنوششامل : زیره ، دارچین ، زنجبیل ، چای سبز و ... است. از مهمترین مواردی که به افزایش سوخت و ساز از جنبه ی تغذیه ای کمک می کند مصرف گرمی جات و ادویه هایی مثل زنجبیل و داارچین و زیره است . این ادویه ها به دلیل بالا بردن سوخت و ساز بدن در طی رژیم پیشنهاد می شوند .

دارچین معروف به کاهنده ی کلسترول و چربیهای بد خون نیز هست . به همین دلیل برای کسانی که مبتلا به چربی خون هستند هم به عنوان یک ماده ی موثر گیاهی بخصوص درطب سنتی توصیه میشود .کلسیم ،آهن، منیزیم ویتامینهای k ,و c در این ماده ی غذایی به وفور وجود دارد . به همین علت کمخونی و حتی ضعف در دست و پاها را تا حد زیادی به دلیل ذخیره ی کلسیم بالا میبرد .

زنجبیل هم یکی از ادویه های عالی و منحصر به فرد با ترکیب گرمازایی بالا است که برای افرادی با مزاج سرد بسیار مناسب است . ضدتهوع و استفراغ ، ضد التهاب ، ضد سرماخوردگی و ... است . منبع خوبی از ویتامینهای ث و گروه ب محسوب میشود و در مواد خوراکی این دمنوشی که معرفی میکنیم یک جزو بسیار مهم به حساب می اید .

دانه ی زیره ی سبز و یا عرق زیره کی دیگر از مواد خوراکی دمنوش محسوب میشود . دانه های زیره حتی به هضم مفید و موثر غذا کمک میکند و میتوان جویدن چند دانه ی زیره بعد از یک غذای سنگین به هضم آن سرعت بخشید. زیره معمولا به عنوان ماده ی موثر چربی سوز در قرصهای چربی سوز ایفای نقش میکند و به همین علت دراین دمنوش از عرق زیره و یا دانه های آن بهتر است استفاده کنید .


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریاخبارخاطراتمقالاتیادداشت هاكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو