پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

هزینه انجام کرایولیپولی

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

رابطه کم خوابی با چاقی

رابطه کم خوابی با چاقی عوارض کم خوابی:
اگربه سختی تمرین میکنید وتغذیه خوبی هم دارید ولی از چربی های بدنتان کاسته نمیشود دلیل این مسئله چیست ؟
تمرین وتغذیه مناسب تنها وقتی باعث پیشرفت شما می شود که شرایط استراحت و ریکاوری مناسب را هم برای بدن فراهم کنید.درواقع شاید مشکل شما کمبود خواب باشد.خواب شبانه کمتر از هفت ساعت می تواند آثار مثبت رژیم را کاهش داده یا حتی خنثی کند.وقتی افراد تحت رژیم خواب خود را کاهش میدهند مقدار چربی که از دست می دهند هم کاهش می یابد حتی وقتی پایبندی کاملی به رژیم خود دارند.
وقتی خواب شما کافی نباشد. بدن دچار عدم تعادل متابولیک میشود.مسئله ای که محققانی در دانشگاه شیکاگو اصطلاح سستی متابولیک را برای آن در نظر گرفته اند.آنها به تجزیه و تحلیل این مسئله پرداختند که پس از تنها چهار روز خواب کم چه اتفاقی در بدن رخ می دهد.مشخص شد در همین مدت کوتاه سلول های چربی شما ۳۰ درصد حساسیت کمتری به انسولین پیدا می کنند.این به ذخیره سازی چربی بیشتر بخصوص در کبد منجر می شود وشما را درمسیر دیابت نوع ۲ قرار می دهد. ونتایج بدی هم برای شما خواهد داشت. خواب کمتر از شش ساعت برای یک هفته. می تواند باعث کاهش ۱۵ درصدی سطح تستسترون هم شود.
بنابراین نه تنها باید نسبت به نظم تمرین وپایبندی به رژیم غذایی مناسب حساس باشید.بلکه باید به همان اندازه به خوابتان هم اهمیت دهید.برای کسب بهترین نتایج نیاز به ۷ تا ۹ ساعت خواب شبانه دارید.


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو