پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

راهکارهایی برای جلوگیری از هله هوله خوری و پرخوری

اولین قدم، به کارگیری تصمیم و اراده خللناپذیر شما است. دومین اقدام، کاهش سرعت غذاخوردن و حذف هلههولههای سرشار از انرژی، ولی فاقد مواد معدنی میباشد. سومین اقدام، گنجانیدن سبزیجات پخته و خام در جیره غذای روزمره و حذف چربیهای حیوانی و قندهای تصفیه شده میباشد. ضمناً هرگز با گریز از دوستان، آشنایان و خانواده، به کنج تنهایی پناه نبرید، چرا که در مواقع تنهایی، گذشت زمان همچون سربی سنگینتر و کندتر میگردد و با پناه بردن به ریزهخواری و ناخنک زدن، به کشتن زمان و مشغول نمودن خود اقدام میفرمایید.

اگر فوراً از همین امروز پیشنهادات زیر را عملی نمایید، بعد از کوتاه زمانی از تأثیرات شگفتانگیزی که در چهره و اندام و احساس سلامتی و شادابیتان پدیدار خواهد شد، حیرتزده شده و مصممتر به ادامه راه درستی را که انتخاب نمودهاید، ادامه خواهید داد و بدین ترتیب قبل از آنکه فرصتسوزی گردد و با گذشت زمان به سنگینی وزنتان افزونتر و غم و غصه و آه و حسرتتان گستردهتر و اعتماد بنفستان کاملاً ذایل گردد، خودتان را از چنبره در هم تنیده چاقیهای بیماریزا و سلامتی بر باد ده نجات و رهایی خواهید یافت.

توصیهها
الف) تمامی اندوختههای خودتان را اعم از هلههولهها یا شیرینی و شکلات و تنقلات اشتها برانگیز، به دیگران هدیه بدهید و یا دور بریزید.
ب) وعدههای سهگانه اصلی صبحانه، ناهار و شام و میانوعدههای مهم روز و عصرانه و قبل از خواب را نظم بدهید و خارج از ساعات تعیین شده و مکان مناسب هیچ ماده غذایی را میل نفرمایید.

ج) در قبال وسوسه و هوس ویارگونه خود به میل کردن این یا آن ماده غذایی باب میلتان و نوشیدن شربت و انواع نوشابههای تگری اشتهابرانگیز، تنها اگر 5 تا 7 دقیقه مقاومت نمایید و خودتان را در این زمان، با جمعوجور کردن خانه یا تلفن نمودن به دوستی، یا رسیدگی به گل و گیاهان منزل مشغول دارید، میل و هوستان فروکش خواهد کرد.

د) غذاها را به مقدار کمتر از سابق برای خود بکشید و منبع غذا را خیلی دورتر از دسترستان قرار بدهید و با کنترل و تعدیل سرعت غذا خوردن به مرکز کنترل اشتهای مغز فرصت لازم را خواهید داد که سیری شما را اعلام نماید و بدین ترتیب روز به روز از میزان اضافه دریافتی شما کاسته خواهد شد.

ر) در مواقع احساس خستگی و خوابآلودگی بجای پناه بردن به رختخواب یا دراز کشیدن روی کاناپه و چشم دوختن به برنامههای تلویزیونی به مدت 5 تا 10 دقیقه راه بروید یا به انجام حرکات موزون بپردازید.
ز) زمانی که هنوز احساس گرسنگی دارید، دست از غذاخوردن بردارید.

ش) هرگز سراغ میز دسر نروید تا وسوسهانگیزی انواع شیرینیهای جورواجور و بستنیهای رنگارنگ اراده شما را متزلزل و برنامه آغاز شده را بر هم نزند. در نظر داشته باشید که همواره گفتهاند و شنیدهایم که نابرده رنج گنج میسر نمیشود یا کسی که طاووس میخواهد باید جور هندوستان کشد. شما نیز اگر میخواهید به حسرت دائمی دچار نشوید، از لذت زودگذر و آنی صرفنظر فرمائید. ضمناً از شب زندهداری خودداری نموده و قبل از ساعت 23 به رختخواب رفته و با صبح صادق از رختخواب برخاسته و فعالیتهای سبکی را آغاز نمایید و از روز خوابیدن نیز بر حذر باشید


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریخاطراتمقالاتیادداشت هااخباركرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو