پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

رژيم كم چرب نه رژيم بدون چربی:

رژیم لاغری روش خاص خودش را دارد. كمتر فرد چاقی است كه در طول عمرش بارها رژیم لاغری سخت نگرفته باشد و وزنی حدود ١٠-١٥ كیلوگرم كم نكرده باشد. ولی طی ٢ سال نه تنها به وزن قبلی بلكه مقداری هم بیشتر بر می گردد.لاغر شدن ساده است ولی نگهداری وزن در محدوده طبیعی خیلی مشكل است.

كاهش وزن ناگهانی كه باعث شود به بیمار فشار بیاید و ظرف مدت یك ماه ٥،٦ كیلو گرم یا طی ٢ماه بیشتر از ١٠ كیلوگرم وزن كم شود خطرناك است و نه تنها باعث ماندن در وزن طبیعی نمی شود بلكه ریزش شدید مو و سنگ سازی در مجاری صفراوی و كلیه را هم در پی دارد بهترین نوع رژیم كاهش وزن رژیمی است كه فرد در طول رژیم مصرف چربی اش را كم كند و بتواند وزن كاهش یافته اش را نگه دارد رژیم های كاهش وزن ناگهانی باعث بی اشتهایی شدید افسردگی و پریشانی می شود .

مصرف مواد انرژی زا مانند چربی و قند باید به حداقل برسد و مواد پروتئینی و میوه و سبزی استفاده شود، نكته دیگر این است كه نمك و چربی نباید به طور كلی حذف شود. داروهایی وجود دارند كه باعث دفع چربی می شوند درحالی كه خیلی از چربی ها موجب جذب ویتامین ها می شوند و اینكه چربی مطلقامصرف نشود درست نیست مصرف چربی باید به حداقل برسد و از چربی های غیر اشباع استقاده شود.


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
پیاده رویی و چربی سوزیامگا 3 و تاثیراتش بر روی از چه زمانی به برنامه غذاسوابق تحصیلی و علمیاصول صحیح اندازگیری وزنبهترین رژیم کدام است؟تغذیه در آلودگی هوادارودرمانی یا رژیم درمانراه های جلوگیری از لاغری رابطه آب خوردن و لاغریرابطه سرعت غذا خوردن و چاهمه چیز درباره افزایش وزهر آنچه درباره رشد قد بایدستگاه های لاغریخاطراتمقالاتیادداشت هااخباركرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو