پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

هزینه انجام کرایولیپولی

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

چگونه با چربی های جا خوش کرده خداحافظی کنید

باصبروحوصله لاغر شوید

دختری 15 ساله با قد 168 سانتی متر و وزن 98کیلوگرم هستم.احساس میکنم به غذا اعتیاد پیدا کرده ام و حتی بدون اینکه گرسنه باشم شروع به غذا خوردن می کنم.لطفا راهنمایی کنید.

-اگر دارای اراده و همت هستید با صبوری حوصله و تغییر میزان و کیفیت و نوع غذاهای مصرفی مقاومت در قبال هوس و و میل ویار گونه در برابر هله هوله و خوردو خوراک به مدت 7 دقیقه رفته رفته از ریزه خواری و ناخنک زدن شما به نحو چشمگیری کاسته خواهد شد و به تدریج با کاهش میزان انرژی دریافتی خود از انچه واقعا نیاز دارید به مقدار 500 کیلو کالری در روز از حجم 37 کیلو اضافه وزن فعلی تان به طور مداوم کاسته خواهد شد و به نسبت میزان مصرف انرژی های انباشته شده تان که به صورت بافت چربی در تمام بدنتان جا خوش کرده اند پس مقاومت در قبال میل و هوستان کنید تا نتیجه گیری تان برای دستیابی به اندام موزن ترامکان پذیرتر خواهد شد.

170 سانتی متر کوتاه نیست…

پسری 20ساله با قد 170 سانتی متر هستم.خیلی از کوتاهی قد رنج می برم.ایا اینکه در دوران کودکی ام تا مدت طولانی و بیش از حد معمول شیر خورده ام باعث قد کوتاهی ام شده است؟!

-داشتن قد 170 سانتی متر قد کوتاهی نیست که شما را انقدر رنج و عذاب بدهد. به محاسن و توانایی های زیادی که دارید توجه تان را مبذول کنید استعدادهای ذاتی تان را پرورش دهید.اگر افکار متعالی و ذهن اندیشمندی دارید به جای حسرت دوران کودکی تان به اینده بیندیشیدو اهداف قابل حصول را برای خود در نظر بگیرید و قلعه های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنید.

با مشاور تغذیه مشورت کنید

پسری 17ساله با قد173 سانتی متر و وزن 67 کیلوگرم هستم.قد پدرم 175 و قد مادرم 165 سانتی متر است خودم هم به طور حرفه ای ورزش والیبال را دنبال میکنم.برای افزایش قدم پیش فوق تخصص غدد رفتم با استفاده از عکس مچ دستم و نحو قرار گرفتن استخوان هایم دکتر گفت که حدود 3 سانتی متر دیگر رشد میکنم.خواستم ببینم ایا با رژیم غذایی مناسب می توانم بیشتر از این حد رشد کنم؟

- پسر عزیز! مساله افزایش قدتان ارتباط تنگاتنگی با ظرفیت های تعیین شده از شاخه پدری و مادری تان دارد و قابل استنادترین تدوین این ظرفیت ها که به طور مستقیم به ارث می رسد پدر مادر محترم تان است.همانطور ان متخصص عالی مقام غددابراز داشته اند بین سه تا سه و نیم سانتی متر از میزان قد به ارث رسیده شما از پدر و مادرتان باقی مانده که اگر شرایط محیطی مناسبی فراهم شود تحقق پیدا خواهد کردولی همواره تعیین کننده میزان افزایش قد میزان قد پدر مادرتان نیست بلکه ژن های اجداد نیز تاثیر گذار است. احتمال است بعد از عبور از حد تعیین شده چند سانتی متر نیز به قد فعتی تان افزوده شود.در این راستا با یک مشاور تغذیه در قبال یک برنامه غذایی مناسب مشورت کنند.


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو