پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

زیاده روی در مصرف جگر سلامت کبد راتهدید میکند

عده ای جگر رابه دلیل داشتن ویتامین آ بالا به طور مرتب مورد مصرف قرار میدهند که افزایش تدریجی مصرف ویتامین آ موجب آسیب به کبد میشود.جگر منبع خوبی از ویتامین آ است که در صورت مصرف صحیح میتواند در سلامت پوست و افزایش مقاومت در برابر عفونت ها باشد.

جگر منبع خوب آهن و ویتامین بی 12 است که میزان آهن آن از از گوشت قرمز بیشتر است.وجود این ترکیبات در جگر موجب شده است کارشناسان تغذیه خوردن جگر را به میزان معین به افراد مبتلا به کم خونی ناشی از فقر آهن و آنمی ناشی از کمبود بی 12 توصیه میکنند.

کلسترول جگر 2 برابر بیشتر از گوشت قرمز کم چرب است و 120 گرم جگر سرخ شده 500 میلیگرم کلسترول دارد در حالیکه بهتر است مصرف کلسترول روزانه از 300 میلیگرم تجاوز نکند.پس مانده آنتی بیوتیک هایی که به حیوان داده میشود ، در جگر حیوان تجمع یافته و این لزوم رعایت جوانب احتیاط برای مصرف این ماده غذایی را ضروری میسازد.

آدرس کلینیک لاغری ما : تهران - میدان پونک - بلوار همیلا - خیابان پارک - میدان پارک - ساختمان پزشکان پاسارگاد - طبقه 3 واحد 5

تلفن : 02144495410 همراه : 09199090683


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو