پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

اثر اطرافیان بر روند کاهش وزن شما


افراد چاقي هستند كه در كاهش وزن خودشان موفق نبودهاند و نمي توانند موفقيت شما را تحمل كنند ، آنان مي خواهند روحيه شما را مخدوش كنند كه از ادامه دادن در راه موفقيت جلوگيري كنند .
اميدواريم به حرف هاي آنان كه از چاقي تعريف مي كنند و خطرات لاغر شدن را به شما گوشزد مي كنند (!) گوش ندهيد و بدانيد كه دوست نادان از دشمن دانا خطرناك تر است.

دیروز یکی از بیمارانم که طی یکسال تونسته بود 15 کیلو با کمک من و 100 البته پشتکار و زحمت و اراده خودش کم کنه تعریف می کرد که خونه جاری ش دعوت بوده و جاری مهربان!! به زوررررررررررررر اونو برده رو ترازو که ببینه چند کیلو شده و بعد دو تایی رفتند جلوی آیینه که جاری عزیز ببینه که چقدر از مریضم چاق تره..

بعد نشسته دایم گفته از ریخت افتادی و پوستت شل شده و پیر شده صورتت و ال و بل!! خوشبختانه مریضم حرفای جاریشو از این گوش گرفته و از گوش در کرده و با عزمی جزم تصمیم به کم کردن 10 کیلوی اضافه بعدی گرفته بود.

پس با حرف اطرافیانتون جا نزنید و بدونید همیشه کمی حسادت در وجود ما آدم ها هست!!!


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نان سفید یا نان سبوس داراصول صحیح اندازگیری وزنرابطه سرعت غذا خوردن و چاچرا هرچی ورزش می کنم لاغربهترین رژیم کدام است؟ساقه طلایی و لاغریچرا دچار چاقی شکمی هستم؟بهترین زمان مصرف ویتامینسبوس برنج و مزایای آنبرنج کته یا آبکشسطح ویتامین دی بدنت رو بهمه چیز درباره افزایش وزشکر قهوه ایهر آنچه درباره رشد قد بایتفاوت کربوهیدرات ساده و عمل اسلیو برای چه کسانی لتغذیه در آلودگی هواعوارض مصرف بیش از حد کافئکاهش وزن مهمتر است یا کادلایل رها کردن رژیملاغری با دارو ممنوعگلوتن و بیماری سلیاکدانه چیالاغری در طی شیردهیپیاده رویی و چربی سوزیدارودرمانی یا رژیم درمانمقایسه نوشابه رژیمی و نوپروبیوتیک چیست؟در طی روز چه مقدار قند و شمقدار مجاز کاهش وزن طی یکآیا مصرف میوه در رژیم آزاآب خوردن و لاغریروغن زیتون فرابکر یا تصفچند نکته کاربردی برای لاامگا 3 و تاثیراتش بر روی راه های افزایش اشتهاسوابق تحصیلی و علمیچه نوع لاغری ای مناسب استاختلالات هورمونی در خانمراه های جلوگیری از لاغری نوع پخت چقد بر روی کالری از چه زمانی به برنامه غذارابطه آب خوردن و لاغریدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو