پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


لیفت خط خنده بدون تزریق

سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

هزینه انجام کرایولیپولی

آدرس ایده آل* پونک*

کادر درمانی ایده آل

مقدار چربی مناسب در رژیم غذایی

مقدار چربی بسته به سن و نوع فعالیت و سلامت افراد متغییر است( بین 20 تا 50 گرم چربی در روز). بهتر است این چربی ها از منابعی مانند روغن کانولا و روغن زیتون و روغن تخم پنبه و بادام زمینی و مغزهای خوراکی و ماهی به دست آید. این نوع چربی ها به اسیدهای چرب ضروری مشهورند. دلیل این نامگذاری عدم ساخت این چربی ها در بدن است. اگر در رژیم غذایی وجود نداشته باشد بدن با کمبود آنها مواجه خواهد شد. آنها در بسیاری از فرایندهای حساس بدن نقش دارند. مهمترین نقش آنها کمک به انجام وظایف سلولها و تولید هورمونهاست.

با مصرف صحیح چربی ها و مقدار مناسب علاوه بر تعدیل متابولیسم بدن کاهش وزن نیز پیش می آید. خوردن کربوهیدرات های اصلی پیش از ورزش جسمانی انرژی را سریع مصرف می کند و در بقیه روز پروتئین و کمی چربی باعث می شود که سطح انرژی مصرف و ذخیره شده متناسب شود. گاهی اوقات وقتی از غذاهای بدون چربی استفاده می کنیم مانند غلات یا ماست و شیر بدون چربی باید مراقب باشیم زیرا این مواد غذایی دارای قند زیادی هستند. نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که رژیم های فاقد چربی مضر هستند. البته بدن ما برای عملکرد خود به مقادیر قابل توجهی از چربی نیاز ندارد ولی به مقدار متعادلی از آن محتاج است. از خوردن لذت ببرید و به خاطر بیاورید که هیچ رژیمی بدون ورزش مداوم و مناسب موثر واقع نمی شود.


آدرس مطب : تهران بلوار همیلا خیابان پارک میدان پارک ساختمان پزشکان پاسارگاد طبقه سوم واحد 5
تلفن : 44495410 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیگروه مشاورین ایده آلعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو