پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

برترین دستگاه های لاغری در درمان چاقی موضعی

عوارض جانبی

ویژگی منحصربه فرد

مکانیسم عمل

دستگاه لاغری

عارضه خاصی ندارد.

غیر تهاجمی بودن، برگشت ناپذیری، استفاده از تکنولوژی سرمایشی

FDAمورد تاییدسازمان

کرایو لیپولیزر یک شاهکار بی نظیر در زمینه لاغری در علم پزشکی است که به طور خارق العاده ای سلول های چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. آنچه کرایولیپولیزر را از دیگر روش های لاغری متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرمایشی برای کاهش سایز چربی، حذف سلول های چربی تنها در یک جلسه، برگشت ناپذیریو در عین حال غیر تهاجمی بودن آن است.

1.کرایو لیپولیزر

(موجود در کلینیک ایده آل)

مختصری تورم، درد

FDAمورد تایید

بهره گیری از امواج لیزر برای شکستن سلولیت ها و دفع آنها از بدن

نوعی جراحی محسوب می شود که فقط در یک جلسه باعث رفع چاقی های موضعی می شود. به این صورت که در این روش پس از بی حسی سوراخ کوچکی در سطح پوست ایجاد می شود و از طریق یک کانولا به قطر یک تا 2 میلی متر یک فیبر نوری باریک وارد پوست می شود. تابش لیزر به سلول های چربی سبب پاره شدن غشای سلولی و پس از آن آزاد شدن چربی مایع درون سلولی می شود که این مایع به راحتی با ساکشن و فشار کم خارج می شود.

2.لیزر لیپولیزر

عارضه خاصی گزارش نشده، مختصری کبودی و درد

روشی سودمند برای خرد کردن چربی ها به عنوان یک روش کمکی در کنار سایر روش ها

این دستگاه با کمک مکش بافتی و فشار مکانیکی مشخص به بافت چربی موجب خرد شدن سلول های چربی می شود. این روش تا حدودی می تواند بافت سلولیت را کاهش دهد. با وجود اینکه این روش، روش موثری است ولی به تنهایی قدرت لازم برای جلب رضایت بیمار و پزشک را ندارد و با وجود اینکه عارضه خاصی ندارد در کنار سایر روش ها به عنوان روش مکمل به کار می رود.

3.دستگاه ال پی جی

( موجود در کلینیک ایده ال)

عارضه خاصی گزارش نشده، مختصری کبودی و درد

بهره گیری از امواج اولتراسوند برای شکستن سلول های چربی و دفع آنها از بدن

این روش توسط امواج اولتراسوند انجام می شود. امواج اولتراسوند دارای سابقه قدیمی هستند که طی چند سال اخیر تغییرات بنیادی در آن ایجاد شده و توانسته با تکنولوژی کاربردی جدید با نام کاویتیشن پا به عرصه تکنولوژی لاغری موضعی بگذارد. کاویتیشن با ارسال امواج کم فشار و پرفشار به صورت متناوب به سمت بافت چربی، موجب تخریب جدار سلول های چربی شده و قطرات چربی را به درون بافت آزاد می کند.

4. کاویتیشن

موجود درکلینیک ایده ال))

عارضه خاصی ندارد.

بهره گیری از امواج رادیویی برای شکستن سلول های چربی و افزایش متابولیسم و چربی سوزی

این دستگاه با ارسال امواج رادیویی با فرکانس و انرژی مشخص به سمت بافت چربی می رود که موجب افزایش جریان خون بافتی و افزایش فعالیت سلولی منطقه ای و به دنبال آن افزایش متابولیسم و افزایش چربی سوزی می شود. این دستگاه با وجود قدیمی بودن هنوز جایگاه خود را در لاغری و زیبایی حفظ کرده است.

. دستگاه آراف .5

( موجود در کلینیک ایده ال)

عارضه خاصی ندارد.

RFمانند دستگاه

این تکنولوژی نیز مانند لیزر و آراف عمل می کند و موجب افزایش فعالیت سلولی و متابولیسم بافتی موضعی در محل ذخیره شدن چربی و افزایش جریان خون و افزایش فعالیت سیستم لنفاوی می شود که به کمک این سیستم ها، چربی ها به طور موضعی بیشتر متابولیزه شده و نیز مقداری به سایر نقاط دوردست حمل شده و توسط دیگر سلول های بدن می سوزد.

6. لیزر دیود کم توان

( موجود در کلینیک ایده ال)

عارضه خاصی ندارد، اندکی کبودی که گذرا است.

یک روش قدیمی با کاربردی جدید و تغییر یافته

یک روش قدیمی با کاربرد تغییر یافته و جدید که در آن داروهای خاصی که تقریبا تمامی آنها در علم طب شناخته شده و تایید شده هستند با دوز کمتر و به مقادیر جزئی طی تزریقات مکرر مستقیما وارد بافت چربی می شوند و می توان با این داروها متابولیسم بافتی و سلولی را افزایش داد.

7. مزوتراپی

عارضه خاصی ندارد.

یک روش جدید برای ازبین بردن سلولیت ها ی ران و سایر قسمت های بدن

شوک ویو امواج صوتی می باشد که با میزان انرژی بالا و بصورت غیر تهاجمی و بدون دارو به بافت تحت درمان اعمال می شود. امواج شاك ويو مانند امواج اولتراسونيك از نوع موج آكوستيك مي باشد. برای از بین بردن سلولیت مخصوصا سلولیت های خارج ران و داخل ران بسیار کاربردی است

8. شاک ویو

( موجود در کلینیک ایده ال)


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
پیاده رویی و چربی سوزیعمل اسلیو برای چه کسانی لآب خوردن و لاغریلاغری با دارو ممنوعامگا 3 و تاثیراتش بر روی لاغری در طی شیردهیاز چه زمانی به برنامه غذامقدار مجاز کاهش وزن طی یکاصول صحیح اندازگیری وزنبهترین رژیم کدام است؟چند نکته کاربردی برای لاچه نوع لاغری ای مناسب استتغذیه در آلودگی هواسوابق تحصیلی و علمینوع پخت چقد بر روی کالری دارودرمانی یا رژیم درمانچرا هرچی ورزش می کنم لاغردر طی روز چه مقدار قند و شهمه چیز درباره افزایش وزراه های جلوگیری از لاغری هر آنچه درباره رشد قد بایرابطه آب خوردن و لاغریرابطه سرعت غذا خوردن و چاکاهش وزن مهمتر است یا کاساقه طلایی و لاغریگلوتن و بیماری سلیاکسبوس برنج و مزایای آندستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو