پروانه کاظمی

کارشناس ارشد تغذیه


سایت ها و وبلاگ های ایده

فيلم انجام كرايوليپوليز

لاغری موضعی با دستگاه ها

آدرس مجموعه ایده آل

کادر درمانی ایده آل

لباس جادویی لاغری


خانم دکتر پزشک زنان با شوهرش جهت لاغری موضعی هر هفته میاد مطبم. دفعه قبل طی حرفاش متوجه شدم که سال قبل کاهش وزنی حدودا 15 کیلو طی دو ماه داشته. وقتی علت را پرسیدم خیلی تعجب کردم. خب فکز می کردم که این طور طرز فکر در مورد کاهش وزن به سطح دانش افراد هم مربوطه!!

جریان از این قرار بوده که..... یکی از بستگان نزدیک خانم دکتر عروسی ش بوده و خانم دکتر از این لباسی که عکسشو گذاشتم خیلی خوشش اومده بوده و بدون پرو اینو میخره. حدودا 300 تومن بعد که میاره خونه و اندازه ش هم نمیشه همه میخندن و میگن عمرا اگه اینو بپوشی!!

از فردای اون روز خانم دکتر رژیم غذایی اساسی و غیر استاندارد میگیره و در عرض 2 ماه وزنشو کم میکنه و در عروسی لباس رو می پوشه و روی بقیه را کم می کنه.اماااااااااااااا یک هفته بعد از عروسی دچار معده درد وحشتناکی میشه و کار به اندوسکوپی و .... میکشه و به گفته خودش تا همین الان 2 میلیون هزینه معده ش کرده!

به شوخی بهش گفتم که عکس لباستو بده بذارم تو سایت و بعد به مناقصه می ذارم.. شاید هزینه خوش تیپ شدنت در بیاد!به نظر شما قیمت پایه برای این لباس چقدر می تونه باشه؟


آدرس مطب : تهران،سعادت آباد،میدان کاج،ابتدای سرو شرقی،مجتمع سعادت
تلفن : 22082039 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
اصول صحیح اندازگیری وزنبهترین رژیم کدام است؟تغذیه در آلودگی هوادارودرمانی یا رژیم درمانراه های جلوگیری از لاغری رابطه آب خوردن و لاغریرابطه سرعت غذا خوردن و چاهمه چیز درباره افزایش وزهر آنچه درباره رشد قد بایپیاده رویی و چربی سوزیامگا 3 و تاثیراتش بر روی از چه زمانی به برنامه غذاسوابق تحصیلی و علمیدستگاه های لاغریمقالاتیادداشت هااخبارخاطراتكرايوليپوليزصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرکویتیشنچربی سوزی موضعیعکس قبل و بعد لیپوماتیکبرترین دستگاه های لاغریکرایولیپولیز ، کویتیشن ،مکانیسم دستگاههای لاغریسوالات متداول کرایولیپو